Kariera

CERAMIKA PARADYŻ JAKO PRACODAWCA

Grupa Paradyż jako pracodawca Jesteśmy wiodącym pracodawcą w regionie łódzkim, korzystamy z wiedzy i doświadczenia ponad 1700 pracowników, którzy swoim zaangażowaniem i pasją przyczyniają się do osiągania przez Ceramikę Paradyż kolejnych sukcesów. Naszym pracownikom dajemy przestrzeń do tworzenia i wdrażania innowacyjnych rozwiązań, jednocześnie oczekując wysokiego poziomu zaangażowania.
 

Dowiedz się więcej

ROZWÓJ ZAWODOWY

W Ceramice Paradyż strategia biznesowa wyznacza kierunki polityki szkoleniowej. Od lat koncentrujemy się na budowaniu postaw, wiedzy i umiejętności, które pomagają skutecznie realizować firmie założone cele.

Staramy się szkolić systemowo i jednocześnie kreować w naszej firmie kulturę wiedzy i uczenia się przez całe życie. Możliwość rozwoju i zakres oferowanych przez nas szkoleń dla pracowników, to powody, dla których warto do nas dołączyć.

Dowiedz się więcej

STAŻE I PRAKTYKI

Dla studentówMłodzi ludzie cenią naszą firmę za możliwość zdobywania nowych doświadczeń i umiejętności. Dzięki kredytowi zaufania, mogą sięgać po odpowiedzialne i wymagające zadania, realizując je z wykorzystaniem najnowszych technologii.

Jeśli jesteś zainteresowany odbyciem praktyk, lub stażu w naszej firmie, zapoznaj się z informacjami zamieszczonymi w zakładce. Znajdziesz tam również kwestionariusz, niezbędny do zgłoszenia swojej kandydatury...

Dowiedz się więcej

PROJEKTY EFS

Projekty współfinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Dowiedz się więcej