Łazienka

Najnowsze kolekcje

Poprzednia kolekcja Chevron Daikiri Elia Esagon Linum Stone Margarita Naturstone Neve Norway Sky Pandora Stone City Tel Awiv Tequila Wawel
Następna kolekcja Chevron Daikiri Elia Esagon Linum Stone Margarita Naturstone Neve Norway Sky Pandora Stone City Tel Awiv Tequila Wawel
1 / 14

Kolekcja: Chevron

Format 29,8x89,8

CHEVRON – francuski szyk w nowoczesnej odsłonie

Kolekcję Chevron Ceramiki Paradyż cechują subtelność i lekkość, wpisujące się w koncepcję eleganckiego wnętrza, utrzymanego w ponadczasowej błyszczącej bieli. Bogata kolekcja została zaprojektowana z rozmysłem: uzupełnieniem dla bazowych płytek i dekoracji ściennych (w formacie 29,8x89,8 cm), są cokoły (8x29,8 cm) i kształtki (4,8x29,8 cm). Element wykończeniowe można zestawiać z panelem bezpośrednio, bez konieczności dodawania płytki powyżej. Kafle w wersji błyszczącej docenią zwolennicy eleganckich, wielkomiejskich wnętrz, utrzymanych w ponadczasowej estetyce, ale zgodnie z bieżącymi trendami.


Kolorystyka

 • BIANCO / biały

Kolekcja: Daikiri

Format 25x75

Daikiri – geometria drewna

Kolekcję Daikiri cechuje przemyślane zestawienie dwóch dominujących aktualnie trendów, czyli inspiracji fakturami zaczerpniętymi ze świata natury i formami geometrycznymi. Odwzorowujące układ drewnianych słojów płytki są dostępne zarówno w ciepłych, naturalnych odcieniach beżu i kremu, jak również w chłodnej szarości. Dekory zdobią modne struktury poziomych pasów lub kostki, które przy odpowiednim oświetleniu wywołują ciekawy efekt przestrzenny. Idealnie odwzorowana grafika drewna w trzech naturalnych kolorach, zamknięta w modnej, geometrycznej formie współgra z prostotą umeblowania i autorskimi dodatkami, podkreślając wyrafinowany charakter wnętrza. Kolekcję docenią zarówno zwolennicy minimalizmu, jak i miłośnicy slow life.

Kolorystyka

 • BEIGE / beżowy
 • BROWN / brązowy
 • GRYS / szary
 • CREMA / KREMOWY

Kolekcja: Elia

Format 25x75

Elia – subtelność zakorzeniona w naturze

Jasna tonacja i delikatne struktury cechujące płytki Elia przywołują wspomnienie świeżości wiosennego poranka. Kolekcja zyska aprobatę osób mających świadomość bieżących trendów, a jednocześnie ceniących harmonię, prostotę i komfort domowego zacisza. Matowe płytki ścienne dostępne są w neutralnej wersji Bianco, a także stonowanych, ciepłych odcieniach Crema i Brown, które odwzorowują naturalny rysunek drewna. Zapętlające się, lekko zarysowane żłobienia wprowadzają element harmonii, a przenikające się sploty tworzą przestrzenną iluzję, wywołującą złudzenie trójwymiarowości. Dzięki subtelnej formie, kolekcja wpisuje się zarówno w estetykę nowoczesną, eko, jak również skandynawską, podkreślając przytulny charakter pomieszczenia.

 

Kolorystyka

 • BIANCO / biały
 • BROWN / brązowy
 • CREMA / KREMOWY

Kolekcja: Esagon

Format 19,8x17,1; 17,1x19,8

Esagon

Niewielkie, zróżnicowane kolorystycznie płytki heksagonalne dają nieograniczone możliwości aranżacyjne. Kolekcja Esagon w formacie 19,8x17,1 cm to niestandardowa odpowiedź na zapotrzebowanie w obiektach inwestycyjnych – wiele niedużych i kolorowych płytek, które nadadzą wnętrzu niespotykany charakter i podkreślą jego unikatowość. Esagon Mono to mix pudrowych kolorów, które stanowią tegoroczny hit idealnie pasują do nowoczesnych, op-artowych wnętrz inspirowanych latami 60. Delikatna kolorystyka świetnie łączy się zarówno z białą płytką, jak i elementami drewnianymi, czy cementowymi. Esagon Linum to z kolei inspiracja płótnem.


Kolorystyka

 • BEIGE / beżowy
 • BLUE / niebieski
 • ROSA / różowy
 • SILVER / srebrny
 • GRIGIO / szary
 • CREMA / KREMOWY
 • Ivory
 • GREY

Kolekcja: Linum Stone

Format 29,8x89,8

LINUM STONE – utkane w kamieniu

Linum Stone Ceramiki Paradyż docenią zwolennicy najnowszych trendów, wzbogaconych elementami zakorzenionymi w tradycji. Kolekcja powstała z inspiracji Kamienną Górą – miastem, w którym mieściła się najstarsza przędzalnia w Europie. Z zaskakującej gry słownej zrodził się pomysł odtworzenia tekstury lnu na powierzchni płytki w stonowanych odcieniach, typowych dla naturalnego kamienia. Ciepłe tony: Ivory, Grys i Ochra współgrają zarówno z matową, jak i satynową powierzchnią płytek w formacie 29,8x89,8 cm. Zgodnie z najnowszymi trendami strukturalna dekoracja wprowadza do pomieszczenia element dynamiki, jednocześnie przywołując na myśl historię tętniącej życiem manufaktury.


Kolorystyka

 • OCHRA / brązowy
 • GRYS / szary
 • Ivory

Kolekcja: Margarita

Format 32,5x97,7

Margarita – klasyka w nowoczesnym wydaniu / wyrafinowany mariaż klasyki z nowoczesnością

Kolekcja Margarita stanowi idealne połączenie ponadczasowego stylu i nowoczesnej formy, wpisując się w estetykę eleganckiego glamour. Płytki są dostępne w klasycznej palecie: Bianco i Nero, a także w wersji Calacatta, zdobionej charakterystyczną siecią drobnych żyłek, budzących skojarzenia z wnętrzem luksusowego apartamentu czy eleganckiej willi w stylu śródziemnomorskim. Dopełnieniem dla płytek bazowych są dekory, które wyróżniają modne, geometryczne struktury. Dzięki temu kolekcja Margarita idealnie koresponduje zarówno ze szkłem, metalem, jak i tekstyliami, podkreślając indywidualny charakter eleganckiej łazienki.

 

Kolorystyka

 • BIANCO / biały
 • NERO / czarny
 • CALACATTA / biały

Kolekcja: Naturstone

Format 59,8x59,8; 29,8x59,8

Naturstone

Kolekcja Naturstone powstała z inspiracji strukturą skały. Dzięki zastosowaniu najnowszej, jedynej w Europie technologii podwójnego zasypu z wykorzystaniem systemu kolorowania na sucho Freestile, powierzchnię płytek zdobi niepowtarzalny, tonalny wzór, idealnie oddający niejednorodną fakturę kamienia. Wzór i kolorystyka poszczególnych płytek są unikatowe – tak, jak w przyrodzie, nie znajdziemy dwóch jednakowych kamieni naturalnych. Płytki są do nabycia w wersji matowej, polerowanej i strukturalnej. Uzupełnieniem dla kolekcji są cokoły i stopnice, umożliwiające zastosowanie płytek w całym mieszkaniu, także na klatce schodowej czy tarasie. Elementem wyróżniającym Naturstone są dodatkowe formaty i dekoracje cięte z płytek – dostępne na zamówienie.

 
Kolorystyka

 • BEIGE / beżowy
 • BLUE / niebieski
 • GRAFIT / grafitowy
 • OCHRA / brązowy
 • GRYS / szary
 • UMBRA / popielaty
 • ANTRACITE / szary

Kolekcja: Neve

Format 32,5x97,7; 30x60; 29,8x89,8; 29,5x59,5; 25x75; 25x40; 25x33,3; 20x60

Kolekcja białych, modularnych płytek ściennych dostępnych w szerokim wachlrzu formatów. Produkt dedykowany zarówno inwestorom realizującym przedsięwzięcia w obrębie budownictwa wielomieszkaniowego, miejsc użyteczności publicznej, obiektów hotelowych czy kompleksów sportowych, jak również klientom indywidualnym, szukającym klasycznych, białych płytek ściennych na potrzeby aranżowania pomieszczeń takich jak kuchnia czy łazienka.

Kolorystyka

 • BIANCO / biały

Kolekcja: Norway Sky

Format 29,8x89,8

NORWAY SKY – minimalizm w wydaniu skandynawskim

Kolekcja Norway Sky Ceramiki Paradyż powstała z inspiracji zorzą polarną, rozświetlającą mroki polarnej nocy. Matowe płytki ścienne w formacie 29,8x89,8 cm utrzymano w chłodnej tonacji. Jasne odcienie Silver i Grey wpisują się w koncepcję rozświetlonego wnętrza w duchu skandynawskim. Zimowy motyw zdobi też panel tonalny – odwzorowujący efekt zorzy. Delikatne żłobienia na kamiennej powierzchni płytki występują w dwóch wybarwieniach, które można wykorzystać jako dominantę w minimalistycznym wnętrzu. Pozorny chłód aranżacji przywołującej wspomnienie wycieczki do Oslo, warto przełamać ocieplającymi detalami: żywymi roślinami i fakturami inspirowanymi światem przyrody, np. drewna i kamienia. 


Kolorystyka

 • SILVER / srebrny
 • GRYS / szary

Kolekcja: Pandora

Format 25x75

Pandora – dynamika powietrza / ruch uchwycony

Subtelne struktury zdobiące płytki z kolekcji Pandora powstały z inspiracji ruchem w przestrzeni – subtelnym wdziękiem i lekkością tancerza czy precyzją skoku jeźdźca. Dekory zdobią dwa wzory: delikatny rys drewnianych słojów i efemeryczna struktura, przywodząca na myśl wiązanie puenty baletnicy. Uzupełnieniem kolekcji jest modna, prasowana mozaika (29,8x29,8 cm) Pandora Wood Grafit, łącząca drewniane elementy w formie drobnej kostki. Ze względu na subtelność wzoru, przy odpowiednim doborze dodatków kolekcja Pandora idealnie wpisuje się w charakter wnętrza – zarówno nowoczesnego, klasycznego, jak i vintage, niezmiennie podkreślając lekkość i dynamikę aranżacji.

 

Kolorystyka

 • BIANCO / biały
 • GRAFIT / grafitowy

Kolekcja: Stone City

Format 29,8x89,8

STONE CITY – subtelność zaklęta w kamieniu

Kolekcja Stone City Ceramiki Paradyż przywołuje wspomnienie kamiennego miasta, przed wiekami wykutego w skale, obecnie przywróconego do życia we współczesnej odsłonie. Kolekcja wpisuje się w modny trend inspiracji teksturami ze świata przyrody i formami geometrycznymi. Płytki w formacie 29,8x89,8 cm charakteryzuje naturalny, typowy dla kamienia odcień szarości, który stanowi idealne, neutralne tło dla strukturalnych, żłobionych w kamieniu dekoracji. Przestrzenne wzory naśladują wyciosane w skale, zapętlone formy geometryczne – zarówno płynne linie fal, jak i wyraziste trójkąty, Zastosowanie delikatnego szkliwa zapewnia efektowne wykończenie i podkreśla subtelność aranżacji.


Kolorystyka

 • GRYS / szary

Kolekcja: Tel Awiv

Format 29,8x89,8

TEL AWIV – Bliski Wschód odkryty na nowo

Kolekcja Tel Awiv Ceramiki Paradyż nawiązuje do atmosfery tętniącej życiem śródziemnomorskiej metropolii o niezwykłej historii. Inspiracją do powstania kolekcji było oryginalne, arabskie wzornictwo zdobiące ściany bliskowschodnich zabytków. Płytki bazowe w formacie 29,8x89,8 cm w ponadczasowej bieli stanowią idealne tło dla skupiających uwagę dekorów: tradycyjnej arabeski czy ascetycznej formy trapezu. Umiejętnie dobrane oświetlenie wydobywa przestrzenne efekty na ich powierzchni, uwypuklając kształt struktury. W kolekcji zastosowano szkliwo, które zapewnia wyjątkowy efekt odbicia promieni słońca na powierzchni płytki, nawiązujący do pięknego, pokrytego słońcem obszaru Tel Awiw Jafa.


Kolorystyka

 • BIANCO / biały

Kolekcja: Tequila

Format 32,5x97,7

Tequila – ciepły odcień minimalizmu

Kolekcja Tequila Ceramiki Paradyż wpisuje się w minimalistyczną estetykę wnętrza w duchu dyskretnej elegancji, któremu nadajemy domowy charakter. Nowoczesny charakter kolekcji podkreślają poziome struktury zdobiące dekory. Delikatne, wypukłe żłobienia wywołują ciekawy efekt przestrzenny, który można dodatkowo zaakcentować poprzez odpowiednie oświetlenie. Co istotne – poziomy układ linii optycznie wydłuża ścianę, zatem pomieszczenie wydaje się przestronniejsze. Geometryczna precyzja idealnie koresponduje z naturalnymi fakturami (takimi jak drewno, skóra, wełna), które dodatkowo ocieplają wnętrze, jak i z industrialnymi dodatkami, które podkreślają wyrafinowany charakter kolekcji.

 

Kolorystyka

 • BEIGE / beżowy
 • GRYS / szary

Kolekcja: Wawel

Format 19,8x19,8

WAWEL - retro inspiracje

Inspirowana wzorzystymi posadzkami z lat 20-tych kolekcja Wawel Ceramiki Paradyż wpisuje się w bieżący trend fascynacji naturalnymi fakturami zamkniętymi w formach geometrycznych. Utrzymana w stonowanej tonacji, bogata kolekcja matowych płytek z gresu szkliwionego zawiera 16 elementów - każdy z nich to kwadrat 19,8x19,8 cm. Płytki bazowe w kolorach Beige i Grys charakteryzuje tonalny wzór, naśladujący niepowtarzalność natury. Siedem dekorów utrzymanych w stylistyce klasycznej i  modernistycznej można zestawiać w wielu wariantach kompozycyjnych, podkreślając charakter pomieszczenia. Bogata kolekcja pozwala na stworzenie niepowtarzalnej aranżacji – zarówno nowoczesnej, jak i  przywołującej klimat typowy dla międzywojennego apartamentu.

 

 

Kolorystyka

 • BEIGE / beżowy
 • GRYS / szary

Zobacz całą kolekcję

Inne marki Grupy Paradyż

Ekskluzywne płytki ceramiczne My Way Paradyż

Kolekcje płytek ceramicznych tworzone zawsze z najwyższą precyzją oraz starannością, zarówno w obrębie designu, jak i kwestiach jakościowych

Kwadro Ceramika - tanie płytki ceramiczne, kafelki i gresy

Kompleksowe kolekcje płytek ceramicznych ściennych oraz podłogowych, a także gresy szkliwione, gresy techniczne oraz ze skaliami.

CIĘCIE I ZDOBIENIE PŁYTEK I SZKŁA

Usługi cięcia i zdobienia szkła - Grupa Paradyż Ceramika Paradyż poszerzyła swoją ofertę o usługi cięcia i zdobienia szkła. Zachęcamy do zapoznania się z informacjami, które pozwolą Państwu poznać zakreś świadczonych usług.

ŁAZIENKA - PŁYTKI ŁAZIENKOWE, CERAMIKA, KAFELKI DO ŁAZIENKI - ARANŻACJE I KOLEKCJE - GALERIA

Łazienka to wymagające pomieszczenie w kwestii aranżacji, ponieważ wymaga zwrócenia szczególnej uwagi nie tylko na design, ale też komfort i bezpieczeństwo. Płytki łazienkowe muszą charakteryzować się cechami odpowiednimi dla tego rodzaju pomieszczeń. Najważniejszymi parametrami są m.in. poziom antypoślizgowości oraz łatwość w myciu powierzchni kafli. W łazience konieczne jest bowiem zachowanie jak najwyższego poziomu higieny. Przy wyborze nie można oczywiście zapominać o aktualnych trendach we wzornictwie oraz własnych preferencjach. Wiemy, jak trudne może być podjęcie ostatecznej decyzji dotyczącej wyboru płytek, dlatego stworzyliśmy przykładowe aranżacje i projekty pomieszczeń tworząc z nich galerię zdjęć. Odwiedź nasz e-sklep i zobacz propozycje kolekcji wysokiej jakości płytek łazienkowych Ceramiki Paradyż. Z szerokiej i zróżnicowanej oferty z pewnością wybierzesz idealne dla siebie kafelki, które wpiszą się w charakter wnętrza Twojej łazienki. Bogate wzornictwo i unikalny design sprawią, że każdy znajdzie coś dla siebie. A wszystko to w połączeniu z najwyższa jakością.